• O NAS

KAFLOVE to nasza mała rodzinna pracownia ceramiczna mieszcząca się w piwnicy rodzinnego domu na Warszawskich Bielanach. Tworzymy głównie unikalne kafle ceramiczne, ale też  podstawki pod naczynia, talerze, miski i umywalki. Kolorowa dekoracyjna ceramika przy tym w pełni użytkowa to zdecydowanie to co lubimy lepić najbardziej :)

Nie jest to produkcja masowa a manufaktura w której od początku do końca ręcznie, z dbałością o detale wytwarzamy każde ceramiczne dzieło. Ręczna produkcja sprawia że wszystkie nasze wyroby się od siebie różnią, nie ma dwóch identycznych. Kafle czy talerze nie są zupełnie równe, minimalnie różnią się grubością czy nasyceniem koloru, co tylko podkreśla ich urok. Każdy z nich jest zupełnie niepowtarzalny i wyjątkowy. Tak unikatowe dodatki sprawiają że wnętrze w którym zagoszczą zyskuje oryginalności i charakteru!


Jak działamy?

KAFLE

Większa część naszych kaflovych realizacji to zamówienia indywidualne. W naszej galerii i sklepie znajdziecie różne kaflove inspiracje. W sklepie możecie kupić kafle z jednej z naszych serii przeważnie z kilkutygodniowym czasem oczekiwania ponieważ są one lepione dla Was pod konkretne zamówienia. Możecie też pokusic sie o cos na miarę specjalnie dla Was. Mamy możliwość wykonania dowolnej ilości danego wzoru w wybranym z pośród dostępnych rozmiarów i kolorów. Czas realizacji każdego zamówienia oraz wycenę ustalamy indywidualnie. Masz pomysł na swoje niepowtarzalne kafle?
Napisz do nas to zaprojektujemy je wspólnie.
Do wspólpracy zapraszamy również galerie, architektów, dekoratorów, blogerów!


A macie coś od ręki?;)

SKLEP

Tak, dla  tych którzy nie lubią czekać też coś mamy! Staramy się  raz na 1-2 tygodnie dać Wam możliwość zakupów od ręki. Jeśli chcecie być na bieżąco z terminami dostaw do sklepu, zapraszamy do newslletera lub uważnego śledzenia naszego FB i IG:)


90649BC4-8E1A-4122-B49A-94616882A6ED.JPGIMG_8794.jpg

  • Sklep zamknięty

Strona w budowie zapraszamy wkrótce :)