• PRACOWNIA

KAFLOVE to mała rodzinna pracownia ceramiczna mieszcząca się na Warszawskich Bielanach. Tworzymy głównie autorskie unikalne kafle ceramiczne, ale też  podstawki pod naczynia, talerze, miski i umywalki. Kolorowa dekoracyjna ceramika przy tym w pełni użytkowa to zdecydowanie to co lubimy lepić najbardziej :)

Nie jest to produkcja masowa a manufaktura w której od początku do końca ręcznie, z dbałością o detale wytwarzamy każde ceramiczne dzieło. Ręczna produkcja sprawia że wszystkie nasze wyroby się od siebie różnią, nie ma dwóch identycznych. Kafle czy talerze nie są zupełnie równe, minimalnie różnią się grubością czy nasyceniem koloru, co tylko podkreśla ich urok. Każdy z nich jest zupełnie niepowtarzalny i wyjątkowy.Tak unikatowe dodatki sprawiają że wnętrze w którym zagoszczą zyskuje oryginalności i charakteru!

Większość produktów, szczególnie kafli robimy na indywidualne zamówienie klienta. Mamy możliwość wykonania dowolnej ilości danego wzoru w wybranym z pośród dostępnych rozmiarów i kolorów. Napisz do nas przygotujemy dla Ciebie wycenę!  Czas realizacji każdego zamówienia ustalamy indywidualnie.

Zapraszamy do współpracy galerie, architektów, dekoratorów, blogerów i osoby prywatne. Jesteśmy otwarci na Wasze projekty i pomysły które chętnie realizujemy wspólnie z Wami.

90649BC4-8E1A-4122-B49A-94616882A6ED.JPG

  • Sklep zamknięty

Strona w budowie zapraszamy wkrótce :)